KADA RŪGŠTYS YRA NEPAKEIČIAMOS KOSMETOLOGIJOJE?

Veido valymo procedūros – efektyvus būdas siekiant paskatinti odos atsinaujinimo procesus, norint išspręsti odos užterštumo, spuogelių ir inkštirų problemas.

Pravartu žinoti, jog skirtingi veido valymo būdai odą paveikia taip pat skirtingai: antai cheminis veido valymas aktyviai padeda kovojant su akne, riebios odos sukeliamomis problemomis ar spuogų paliktais randeliais.

Rūgštinis veido valymas taip vadinamas todėl, kad šiai kosmetologinei procedūrai nenaudojamas trynimas rankomis – o kosmetikos priemonės tiesiog yra užtepamos ant veido. Kokios tos kosmetikos priemonės? Populiariausios, dažniausiai atliekamos cheminio veido procedūros su glikolio, salicilo, AHA rūgštimis. Rūgštys parenkamos priklausomai nuo to, kokio rezultato norima pasiekti. Nors į šį veido valymą kai kurie vis dar žvelgia įtariai, tačiau atliekamas patyrusio specialisto, jis gali padėti atsikratyti daugybės nepageidaujamų odos problemų.

Procedūra

Cheminio valymo procedūros eiga gana paprasta: atvykus pas kosmetologą oda nuvalomas specialiomis priemonėmis, tada užtepamas rūgštinis pilingas. Kosmetologas visą laiką stebi kaip į rūgštį reaguoja jūsų oda, priklausomai nuo to rūgštis gali būti paliekama ant odos ilgiau arba trumpiau. Vėliau viskas nuvaloma, oda raminama, maitinama ir drėkinama. Priklausomai nuo odos problemų ir užterštumo, cheminis valymas gali būti kartojamas: efektyviausių rezultatų leidžia pasiekti procedūrų kursas, įprastai 5 – 7 procedūros arba daugiau. Tačiau cheminis valymas gali būti atliekamas ir kaip vienkartinė procedūra.

Kokia cheminio valymo nauda?

Rūgštinis pilingas yra puiki procedūra turint riebią ir užterštą veido odą, tais atvejais kuomet oda yra pažeista aknės ar po aknės likusiais randais, dėmelėmis. Be to, jis – efektyvi priemonė kovojant su senėjimo ženklais, kadangi pašalina nepageidaujamą odos pigmentaciją, smulkias raukšleles bei pagerina odos tonusą. Kai kuriais atvejais rūgštys gali būti naudojamos ir kovojant su veido raudonio problema. Veikdamos rūgštys skatina odos atsinaujinimo procesus ir veikdamos gilesniuosius odos sluoksnius, neleidžia užsikimšti riebalinių liaukų latakams. Tokios procedūros metu pašalinamas viršutinis odos sluoksnis, kartu ir negyvos ląstelės, todėl oda gali atsinaujinti ir paviršiuje, ir iš vidaus. Rezultatas – kur kas skaistesnė, lygesnė, atjaunėjusi, elastingesnė ir mažiau sausėjanti oda. Ši procedūra dažnai atliekama ne tik veido, bet ir kaklo, dekoltė srityse, kadangi šias sritis taip pat neretai kankina užterštumo, spuogelių problemos.
Cheminis veido valymas – vis labiau populiarėjanti procedūra, kuriai labai svarbu pasirinkti kvalifikuotą kosmetologą. Jis, išklausęs jūsų lūkesčius bei įvertinęs odos būklę, parinks reikiamą valymą bei procedūrų kursą. Atliekama tinkamai ir profesionaliai, ši procedūra gali ženkliai pagerinti esamą odos būklę.